Witamy serdecznie w serwisie internetowym firmy Nord Express - firmy transportowej specjalizującej się w przewozach pasażerskich. Jesteśmy największym prywatnym przewoźnikiem na Pomorzu Środkowym. Głównym naszym zadaniem jest zapewnienie dowozu pasażerów z regionu do Słupska i Ustki. W sezonie letnim dodatkowo obsługujemy także obszar Wybrzeża Słowińskiego - w tym znane kurorty jak Ustka, Rowy czy Łeba.

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, by dowieźć Państwa do celu bezpiecznie i na czas.

Nord Express - tanio, szybko, na czas!

Zarząd 

 


Wiadomości i komunikaty

23 października 2014

10 URODZINY FIRMY NORD EXPRESS!

Dokładnie, 24 października 2004, 10 lat temu  ( jak ten czas umyka…) pierwsze  autobusy malowane charakterystycznie  w kolorach białym i  malinowym ruszyły ze Słupska  do GŁÓWCZYC przez  Lubuczewo (dzisiaj linia 101).

W ciągu tygodnia przewieźliśmy 900 pasażerów, w tym jeden z nich kupił już pierwszy bilet miesięczny. Nasze autobusy marki SETRA i MERCEDES dojeżdżały wtedy do 11 miejscowości.

Kolejne miesiące to uruchamianie nowych linii. Od grudnia 2004r. nieprzerwanie do dzisiaj jeździmy linią 102 do TRZEBIELINA. W sezonie letnim 2005 roku wjechaliśmy na turystyczne linie do ROWÓW, USTKI i ŁEBY.

Od listopada 2005r. linią 103 dojeżdżaliśmy do CZARNEJ DĄBRÓWKI przez Gogolewo. W połowie 2006 roku rozpoczęliśmy regularne przewozy pasażerskie do USTKI i Lędowa - linia 100, do SMOŁDZINA - linia 104, do GŁÓWCZYC przez Damnicę - linia 105. A od czerwca 2010r. linią 107 kursujemy stale na trasie Słupsk-SŁAWNO.

Przez wszystkie te lata przybywało nam wielu wiernych do dzisiaj pasażerów. To z myślą o Nich udoskonalamy rozkłady jazdy, wprowadzamy nowe oferty zachęcające do korzystania z naszych przewozów, odnawiamy tabor autobusowy. Obecnie nasza flota to głównie autobusy marki SCANIA i SETRA.

Codziennie, NORD EXPRESS na 8 stałych liniach regularnych oraz 3 regularnych przewozach specjalnych dojeżdża do blisko 100 miejscowości w naszym regionie przekonując pasażerów, że „z nami zawsze po drodze”.  Każdego miesiąca rejestrujemy ok. 137.000 przejazdów pasażerskich na obsługiwanych przez nas liniach.

D Z I Ę K U J E M Y!

Naszym PRACOWNIKOM - dawnym i dzisiejszym, za codzienny wysiłek, za rzetelność i odpowiedzialność w pracy, za budowanie dobrego wizerunku NORD EXPRESS-u. Dziękujemy za dobrą atmosferę, przyjaźń i życzliwość. Za to, że z Wami rozwinęliśmy naszą działalność i osiągnęliśmy wiele sukcesów.

Naszym PASAŻEROM za wierność w korzystaniu z usług NORD EXPRESS i za dobre, mądre uwagi i podpowiedzi - to dzięki Wam rozwijamy naszą ofertę i dojeżdżamy do nowych miejsc na mapie regionu. Dziękujemy też za serdeczny uśmiech i wyrozumiałość dla Kierowcy nawet w niełatwych sytuacjach.

Naszym PARTNEROM - Samorządowi Słupska, Powiatu Słupskiego, Samorządowi Marszałkowskiemu w Gdańsku i Szczecinie za bardzo dobrą współpracę w codziennej służbie wspierającej mieszkańców naszego regionu.

Dyrekcji i Pracownikom Zarządu Infrastruktury Miejskiej w Słupsku, Dyrekcji i Pracownikom Zarządu Dróg Powiatowych, Naczelnikowi i Pracownikom Wydziału Komunikacji Starostwa Słupskiego bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY za kompetentną, życzliwą i twórczą współpracę.

Ważnym partnerem w naszej codziennej misji są samorządy lokalne. DZIĘKUJEMY władzom gminy wiejskiej: Słupsk, Kobylnica, Ustka, Główczyce, Trzebielino, Smołdzino, Damnica, Sławno, Dębnica Kaszubska oraz władzom miasta Sławno i Ustka za dobre współdziałanie służące rozwojowi lokalnej komunikacji.

ŻYCZYMY wszystkim dobrej, bezpiecznej i szerokiej drogi!

Naszych PASAŻERÓW z okazji 10 Urodzin NORD EXPRESS częstujemy w autobusach wszystkich linii pysznymi cukierkami, a 10 najwierniejszym, stale jeżdżącym z nami PASAŻEROM wręczymy specjalne upominki.


  Wydatki związane z inwestycją oraz zakupem wyposażania dla projektu pt. ROZBUDOWA PRZEDSIĘBIORSTWA NORD EXPRESS, UTWORZENIE WARSZTATU, WYPOSAŻENIE POJAZDÓW I BIURA są współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego (Umowa nr Z/2.22/III/3.4/010/04/U/9/05) oraz ze środków Budżetu Państwa.