Witamy serdecznie w serwisie internetowym firmy Nord Express - firmy transportowej specjalizującej się w przewozach pasażerskich. Jesteśmy największym prywatnym przewoźnikiem na Pomorzu Środkowym. Głównym naszym zadaniem jest zapewnienie dowozu pasażerów z regionu do Słupska i Ustki. W sezonie letnim dodatkowo obsługujemy także obszar Wybrzeża Słowińskiego - w tym znane kurorty jak Ustka, Rowy czy Łeba.

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, by dowieźć Państwa do celu bezpiecznie i na czas.

Nord Express - tanio, szybko, na czas!

Zarząd 

 


Wiadomości i komunikaty

28 marca 2018

Komunikacja autobusowa NORD EXPRESS w okresie ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

W dniach 29, 30 marca i 3 kwietnia 2018r . komunikacja funkcjonuje jak w dni wolne od nauki szkolnej.

W sobotę 31 marca 2018r. jeździmy jak w każdą sobotę.

W niedzielę 1 kwietnia i poniedziałek 2 kwietnia 2018r. według rozkładu jak w niedzielę i święta bez kursów linii 101 o godz. 7:30 ze Słupska oraz o 8:30 z Główczyc.

Wszystkim naszym Pasażerom życzymy Spokojnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych.


  Wydatki związane z inwestycją oraz zakupem wyposażania dla projektu pt. ROZBUDOWA PRZEDSIĘBIORSTWA NORD EXPRESS, UTWORZENIE WARSZTATU, WYPOSAŻENIE POJAZDÓW I BIURA są współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego (Umowa nr Z/2.22/III/3.4/010/04/U/9/05) oraz ze środków Budżetu Państwa.