[
wydrukuj kurs
]
500
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
Słupsk, 11 Listopada
23:16
Słupsk, Os. Niepodległości
23:18
Słupsk, Szczec. - Dunikowskiego
23:20
Słupsk, Szczec. - Br.Gierymskich
23:21
Słupsk, Hala Gryfia
23:22
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
23:24
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
23:25
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
23:26
Słupsk, Kołłątaja - Kaufland
23:28
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
23:30
Słupsk, Wojska Polskiego
23:31
Słupsk, Sienkiewicza
23:32
Słupsk, Kopernika
23:33
Słupsk, Bałtycka
23:34
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
23:35
Słupsk, Portowa - Interstyl
23:36
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
23:37
Słupsk, Os. Bałtyckie
23:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
23:38
Włynkówko, Działki
23:39
Włynkówko
23:40
Włynkowo
23:41
Bydlino, Orzechowa
23:42
Bydlino
23:43
Bydlino, Leśna
23:44
Bydlino, Złoty Potok
23:44
Niestkowo
23:46
Zimowiska, Działki
23:47
Zimowiska
23:48
Grabno
23:49
Ustka, Nadleśnictwo
23:52
Ustka, Słupska
23:53
Ustka, Wróblewskiego
23:54
Ustka, pl. Dąbrowskiego
23:55
Ustka, Portowa
23:59
Ustka, Darłowska
0:01
Ustka, Darłowska - Szkoła
0:02
Ustka, Kolorowa - Działki
0:03
Uwagi dotyczące kursu:
- kursuje w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
01.07.2016
do:
13.07.2019
[
Wstecz
]
Trasownik Light