[
wydrukuj kurs
]
500
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
Ustka, pl. Dąbrowskiego
07:19
Ustka, Wróblewskiego
07:20
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
07:34
Słupsk, Os. Bałtyckie
07:35
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
07:35
Słupsk, Portowa - Interstyl
07:36
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
07:37
Słupsk, Bałtycka
07:38
Słupsk, Kopernika
07:39
Słupsk, Sienkiewicza
07:40
Słupsk, Wojska Polskiego
07:41
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
07:43
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
07:45
Słupsk, Sobieskiego - 3 Maja
07:46
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
07:47
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
07:48
Słupsk, Hala Gryfia
07:49
Słupsk, Grottgera - Kościół
07:50
Słupsk, Koszalińska - Grottgera
07:51
Słupsk, Koszalińska - Braci Gierym.
07:52
Słupsk, Urząd Skarbowy
07:53
Słupsk, Os. Niepodległości
07:54
Słupsk, 11 Listopada
07:55
Uwagi dotyczące kursu:
- kursuje w dni nauki szkolnej
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
01.07.2016
do:
13.07.2019
[
Wstecz
]
Trasownik Light