[
wydrukuj kurs
]
500
Niedziele i święta
Ustka, Kolorowa - Działki
17:10
Ustka, Darłowska - Szkoła
17:12
Ustka, Darłowska
17:13
Ustka, Portowa
17:16
Ustka, pl. Dąbrowskiego
17:20
Ustka, Wróblewskiego
17:21
Ustka, Słupska
17:22
Ustka, Nadleśnictwo
17:23
Grabno
17:25
Zimowiska
17:27
Zimowiska, Działki
17:28
Niestkowo
17:29
Bydlino, Złoty Potok
17:31
Bydlino, Leśna
17:31
Bydlino
17:32
Bydlino, Orzechowa
17:33
Włynkowo
17:35
Włynkówko
17:36
Włynkówko, Działki
17:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
17:38
Słupsk, Os. Bałtyckie
17:39
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
17:39
Słupsk, Portowa - Interstyl
17:40
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
17:41
Słupsk, Bałtycka
17:42
Słupsk, Kopernika
17:43
Słupsk, Sienkiewicza
17:44
Słupsk, Wojska Polskiego
17:45
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
17:47
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
17:49
Słupsk, Sobieskiego - 3 Maja
17:50
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
17:51
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
17:52
Słupsk, Hala Gryfia
17:53
Słupsk, Szczec. - Br.Gierymskich
17:54
Słupsk, Urząd Skarbowy
17:56
Słupsk, Os. Niepodległości
17:57
Słupsk, 11 Listopada
17:58
Uwagi dotyczące kursu:
- kursuje w okresie od 1 maja do 30 września
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
01.07.2016
do:
13.07.2019
[
Wstecz
]
Trasownik Light