[
wydrukuj kurs
]
500
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
Ustka, Kolorowa - Działki
07:06
Ustka, Darłowska - Szkoła
07:08
Ustka, Darłowska
07:09
Ustka, Portowa
07:12
Ustka, Słupska
07:13
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
07:28
Słupsk, Os. Bałtyckie
07:29
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
07:29
Słupsk, Portowa - Interstyl
07:30
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
07:31
Słupsk, Bałtycka
07:32
Słupsk, Kopernika
07:33
Słupsk, Sienkiewicza
07:34
Słupsk, Wojska Polskiego
07:35
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
07:37
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
07:39
Słupsk, Sobieskiego - 3 Maja
07:40
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
07:41
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
07:42
Słupsk, Hala Gryfia
07:43
Słupsk, Grottgera - Kościół
07:44
Słupsk, Koszalińska - Grottgera
07:45
Słupsk, Koszalińska - Braci Gierym.
07:46
Słupsk, Urząd Skarbowy
07:47
Słupsk, Os. Niepodległości
07:48
Słupsk, 11 Listopada
07:49
Uwagi dotyczące kursu:
- kursuje w dni nauki szkolnej
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
01.07.2016
do:
13.07.2019
[
Wstecz
]
Trasownik Light