[
wydrukuj kurs
]
500
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
Ustka, Kolorowa - Działki
05:10
Ustka, Darłowska - Szkoła
05:12
Ustka, Darłowska
05:13
Ustka, Portowa
05:16
Ustka, pl. Dąbrowskiego
05:20
Ustka, Wróblewskiego
05:21
Ustka, Słupska
05:22
Ustka, Nadleśnictwo
05:23
Grabno
05:25
Zimowiska
05:27
Zimowiska, Działki
05:28
Niestkowo
05:29
Bydlino, Złoty Potok
05:31
Bydlino, Leśna
05:31
Bydlino
05:32
Bydlino, Orzechowa
05:33
Włynkowo
05:35
Włynkówko
05:36
Włynkówko, Działki
05:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
05:38
Słupsk, Os. Bałtyckie
05:39
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
05:39
Słupsk, Portowa - Interstyl
05:40
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
05:41
Słupsk, Bałtycka
05:42
Słupsk, Kopernika
05:43
Słupsk, Sienkiewicza
05:44
Słupsk, Wojska Polskiego
05:45
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
05:47
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
05:49
Słupsk, Sobieskiego - 3 Maja
05:50
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
05:51
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
05:52
Słupsk, Hala Gryfia
05:53
Słupsk, Szczec. - Br.Gierymskich
05:54
Słupsk, Urząd Skarbowy
05:56
Słupsk, Os. Niepodległości
05:57
Słupsk, 11 Listopada
05:58
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
01.07.2016
do:
13.07.2019
[
Wstecz
]
Trasownik Light