[
wydrukuj kurs
]
500
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
Ustka, Kolorowa - Działki
18:10
Ustka, Darłowska - Szkoła
18:12
Ustka, Darłowska
18:13
Ustka, Portowa
18:16
Ustka, pl. Dąbrowskiego
18:20
Ustka, Wróblewskiego
18:21
Ustka, Słupska
18:22
Ustka, Nadleśnictwo
18:23
Grabno
18:25
Zimowiska
18:27
Zimowiska, Działki
18:28
Niestkowo
18:29
Bydlino, Złoty Potok
18:31
Bydlino, Leśna
18:31
Bydlino
18:32
Bydlino, Orzechowa
18:33
Włynkowo
18:35
Włynkówko
18:36
Włynkówko, Działki
18:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
18:38
Słupsk, Os. Bałtyckie
18:39
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
18:39
Słupsk, Portowa - Interstyl
18:40
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
18:41
Słupsk, Bałtycka
18:42
Słupsk, Kopernika
18:43
Słupsk, Sienkiewicza
18:44
Słupsk, Wojska Polskiego
18:45
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
18:47
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
18:49
Słupsk, Sobieskiego - 3 Maja
18:50
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
18:51
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
18:52
Słupsk, Hala Gryfia
18:53
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
18:54
Słupsk, Urząd Skarbowy
18:56
Słupsk, Os. Niepodległości
18:57
Słupsk, 11 Listopada
18:58
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
14.07.2019
do:
13.11.2020
[
Wstecz
]
Trasownik Light