[
wydrukuj kurs
]
500
Soboty, oprócz świąt
Ustka, Kolorowa - Działki
06:10
Ustka, Darłowska - Szkoła
06:12
Ustka, Darłowska
06:13
Ustka, Portowa
06:16
Ustka, pl. Dąbrowskiego
06:20
Ustka, Wróblewskiego
06:21
Ustka, Słupska
06:22
Ustka, Nadleśnictwo
06:23
Grabno
06:25
Zimowiska
06:27
Zimowiska, Działki
06:28
Niestkowo
06:29
Bydlino, Złoty Potok
06:31
Bydlino, Leśna
06:31
Bydlino
06:32
Bydlino, Orzechowa
06:33
Włynkowo
06:35
Włynkówko
06:36
Włynkówko, Działki
06:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
06:38
Słupsk, Os. Bałtyckie
06:39
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
06:39
Słupsk, Portowa - Interstyl
06:40
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
06:41
Słupsk, Bałtycka
06:42
Słupsk, Kopernika
06:43
Słupsk, Sienkiewicza
06:44
Słupsk, Wojska Polskiego
06:45
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
06:47
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
06:49
Słupsk, Sobieskiego - 3 Maja
06:50
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
06:51
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
06:52
Słupsk, Hala Gryfia
06:53
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
06:54
Słupsk, Urząd Skarbowy
06:56
Słupsk, Os. Niepodległości
06:57
Słupsk, 11 Listopada
06:58
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
14.07.2019
do:
13.11.2020
[
Wstecz
]
Trasownik Light