[
wydrukuj kurs
]
500
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
Ustka, Kolorowa - Działki
16:10
Ustka, Darłowska - Szkoła
16:12
Ustka, Darłowska
16:13
Ustka, Portowa
16:16
Ustka, pl. Dąbrowskiego
16:20
Ustka, Wróblewskiego
16:21
Ustka, Słupska
16:22
Ustka, Nadleśnictwo
16:23
Grabno
16:25
Zimowiska
16:27
Zimowiska, Działki
16:28
Niestkowo
16:29
Bydlino, Złoty Potok
16:31
Bydlino, Leśna
16:31
Bydlino
16:32
Bydlino, Orzechowa
16:33
Włynkowo
16:35
Włynkówko
16:36
Włynkówko, Działki
16:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
16:38
Słupsk, Os. Bałtyckie
16:39
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
16:39
Słupsk, Portowa - Interstyl
16:40
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
16:41
Słupsk, Bałtycka
16:42
Słupsk, Kopernika
16:43
Słupsk, Sienkiewicza
16:44
Słupsk, Wojska Polskiego
16:45
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
16:47
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
16:49
Słupsk, Sobieskiego - 3 Maja
16:50
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
16:51
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
16:52
Słupsk, Hala Gryfia
16:53
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
16:54
Słupsk, Urząd Skarbowy
16:56
Słupsk, Os. Niepodległości
16:57
Słupsk, 11 Listopada
16:58
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
14.07.2019
do:
13.11.2020
[
Wstecz
]
Trasownik Light