[
wydrukuj kurs
]
500
Niedziele i święta
Ustka, Kolorowa - Działki
08:10
Ustka, Darłowska - Szkoła
08:12
Ustka, Darłowska
08:13
Ustka, Portowa
08:16
Ustka, pl. Dąbrowskiego
08:20
Ustka, Wróblewskiego
08:21
Ustka, Słupska
08:22
Ustka, Nadleśnictwo
08:23
Grabno
08:25
Zimowiska
08:27
Zimowiska, Działki
08:28
Niestkowo
08:29
Bydlino, Złoty Potok
08:31
Bydlino, Leśna
08:31
Bydlino
08:32
Bydlino, Orzechowa
08:33
Włynkowo
08:35
Włynkówko
08:36
Włynkówko, Działki
08:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
08:38
Słupsk, Os. Bałtyckie
08:39
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
08:39
Słupsk, Portowa - Interstyl
08:40
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
08:41
Słupsk, Bałtycka
08:42
Słupsk, Kopernika
08:43
Słupsk, Sienkiewicza
08:44
Słupsk, Wojska Polskiego
08:45
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
08:47
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
08:49
Słupsk, Sobieskiego - 3 Maja
08:50
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
08:51
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
08:52
Słupsk, Hala Gryfia
08:53
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
08:54
Słupsk, Urząd Skarbowy
08:56
Słupsk, Os. Niepodległości
08:57
Słupsk, 11 Listopada
08:58
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
14.07.2019
do:
13.11.2020
[
Wstecz
]
Trasownik Light