Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Komnino | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
05:39D | 07:05H | 07:05N$ | 08:05 | 09:05 | 10:05 |
11:05 | 12:05 | 14:05 | 15:50 | 16:45m | 17:50 |
19:45m |
Soboty, oprócz świąt |
05:39D | 08:05 | 10:05 | 11:05 | 13:35 | 14:45 |
16:45m |
Niedziele i święta |
10:05 | 16:45m | 19:45m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
D | – | kurs przez: Dominek |
N | – | kurs przez: Słupsk, Szczecińska, Os. Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 01.07.2022 do: 24.09.2023 |
Trasownik Light |