Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Człuchy, Skrzyżowanie | ||||
Kierunek: | Smołdzino, Osiedle |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
06:38 | 07:28 | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
13:28 | 15:18 | 16:23 | 17:18 | 19:23m | 20:58m |
Soboty, oprócz świąt |
07:28 | 09:28 | 10:38 | 11:38 | 13:08 | 16:23 |
18:18m |
Niedziele i święta |
09:28 | 16:18 | 19:23m |
Objaśnienia: | ||
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
Rozkład jazdy ważny od: 01.07.2022 do: 24.09.2023 |
Trasownik Light |