Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Słupsk, Kaszubska - Cmentarz | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
06:05 | 07:26N$ | 07:27H | 07:27N$ | 08:27 | 09:27 |
10:27 | 11:27 | 12:27 | 14:27 | 16:12 | 17:07m |
18:12 | 20:07m |
Soboty, oprócz świąt |
06:05 | 08:27 | 10:27 | 11:27 | 13:57 | 15:07 |
17:07m |
Niedziele i święta |
10:27 | 17:07m | 20:07m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
N | – | kurs przez: Słupsk, Szczecińska, Os. Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 01.07.2022 do: 24.09.2023 |
Trasownik Light |