Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Słupsk, Ratusz | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
06:08 | 07:29N$ | 07:30H | 07:30N$ | 08:30 | 09:30 |
10:30 | 11:30 | 12:30 | 14:30 | 16:15 | 17:10m |
18:15 | 20:10m |
Soboty, oprócz świąt |
06:08 | 08:30 | 10:30 | 11:30 | 14:00 | 15:10 |
17:10m |
Niedziele i święta |
10:30 | 17:10m | 20:10m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
N | – | kurs przez: Słupsk, Szczecińska, Os. Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 01.07.2022 do: 24.09.2023 |
Trasownik Light |