Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Ustka, Portowa | ||||||||
Kierunek: | Słupsk, 11 Listopada |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
05:16 | 06:16 | 07:12PGK$ | 07:16 | 08:16 | 09:16 |
10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 14:16 | 15:16 |
16:06D$ | 16:16 | 17:16 | 18:16 | 19:16m | 20:16m |
22:16m |
Soboty, oprócz świąt |
05:16 | 06:16 | 07:16 | 08:16 | 09:16 | 10:16 |
11:16 | 12:16 | 13:16 | 14:16 | 15:16 | 16:16 |
17:16 | 18:16 | 19:16# | 20:16m | 22:16m |
Niedziele i święta |
07:16# | 08:16 | 09:16# | 10:16 | 11:16# | 12:16 |
13:16# | 14:16 | 15:16# | 16:16 | 17:16# | 18:16 |
19:16# | 20:16m | 22:16m |
Objaśnienia: | ||
# | – | kursuje w okresie od 1 maja do 30 września |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
D | – | kurs do: Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus. |
G | – | kurs z pominięciem: Ustka, Nadleśnictwo >> Włynkówko, Działki |
K | – | kurs przez: Słupsk, Grottgera >> Słupsk, Koszalińska |
P | – | kurs z pominięciem: Ustka, pl. Dąbrowskiego >> Ustka, Wróblewskiego |
00:00 - kurs wykonywany pojazdem niskopodłogowym |
Strefy taryfowe:
|
Rozkład jazdy ważny od: 01.07.2016 do: 13.07.2019 |
Trasownik Light |